vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

eventos archivados
    Só (Ciclo Nos vieiros da
    mente)
      martes, 1 de febreiro de 2011
      20.00 h
Centro Sociocultural Novacaixagalicia
Ourense
    Somers Town (Ciclo cine
    británico)
      mércores, 2 de febreiro de 2011
      20.30 h
Cinebox
Ourense
    Spider (Ciclo Nos vieiros da
    mente)
      martes, 8 de febreiro de 2011
      20.00 h
Centro Sociocultural Novacaixagalicia
Ourense
    In The Loop (Ciclo cine
    británico)
      mércores, 9 de febreiro de 2011
      20.30 h
Cinebox
Ourense
    Inocencia Interrumpida (Ciclo
    Nos vieiros da mente)
      martes, 15 de febreiro de 2011
      20.00 h
Centro Sociocultural Novacaixagalicia
Ourense
    London River (Ciclo cine
    británico)
      mércores, 16 de febreiro de 2011
      20.30 h
Cinebox
Ourense
    Tamara Drewe (Ciclo cine
    británico)
      mércores, 23 de febreiro de 2011
      20.30 h
Cinebox
Ourense
    Hook, el capitán garfio
      sábado, 2 de abril de 2011
      18.00 h
Centro Sociocultural Novacaixagalicia
Ourense
    Monstruos S.A.
      sábado, 9 de abril de 2011
      18.00 h
Centro Sociocultural Novacaixagalicia
Ourense
    Os Crebinsky
      venres, 15 de abril de 2011
      20.45 h
       (ata o sábado, 16 de abril de 2011)
Auditorio Municipal
Ourense
    Mi vecino Totoro
      sábado, 16 de abril de 2011
      18.00 h
Centro Sociocultural Novacaixagalicia
Ourense
    Os Crebinsky
      sábado, 16 de abril de 2011
      20.45 h
       (ata o domingo, 17 de abril de 2011)
Auditorio Municipal
Ourense
    Chico y Rita
      xoves, 28 de abril de 2011
      20.30 h
Teatro Lauro Olmo
O Barco de Valdeorras
    Cine Oriental: Cidade de vida
    e morte
      mércores, 4 de maio de 2011
      20.30 h
Cinebox
Ourense
    Cine Oriental: O tio Boonmee
    lembra as súas vidas pasadas
      mércores, 11 de maio de 2011
      20.30 h
Cinebox
Ourense

Pág. 1 de 80

<<  Outubro 2017  >>
 Lu  Ma  Me  Xo  Ve  Sa  Do 
      
     

BILURICO EXPRESS

 

cum_laude

Pinterest_Logo

Banner

facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


cineclubepf

cineclubecarba

Banner
Banner

espacio blanco


infantil 24 Out. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 04 Nov. | Asolagados: Coa auga ó pescozo. (Botánico de Montealegre, Ourense)
cinema 21 Out. | Manual de uso dunha nave espacial + Marcha atrás + Liñas discontinuas (Botánico de Montealegre, Ourense)
cinema 18 Nov. | Green + 2050, ¿Demasiado tarde? (Botánico de Montealegre, Ourense)
musica 20 Out. | Igmig (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 05 Nov. | Vacacións no mar (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 30 Out. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 01 Dec. | Alexis Taylor (Hot chip) (Liceo de Ourense, Ourense)
outros 20 Out. | Curso iniciación a Antropoloxía (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
cinema 18 Out. | A arca rusa (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 03 Nov. | BB Circus (Auditorio Municipal, Ourense)
escea 20 Out. | Calypso (Teatro Lauro Olmo, O Barco de Valdeorras)
musica 28 Out. | Caxade (Café Cultural Auriense, Ourense)
cinema 27 Out. | Comanchería (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
infantil 26 Nov. | Contacreques (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 18 Out. | Curso de escritura creativa (Tetería Grândola, Ourense)
outros 18 Out. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 20 Out. | Doña Clara (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
musica 05 Nov. | Dorian Wood (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 19 Out. | Doutor Zhivago (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 30 Out. | Mark Eitzel (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 28 Out. | Taller de encuadernación (Papeleria y Librería Punto e a Parte, Allariz)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
musica 18 Nov. | Red House (Teatro Principal, Ourense)
musica 17 Nov. | Hendrik Röver & Los Míticos GTs + Shanna Waterstown (Teatro Principal, Ourense)
infantil 12 Nov. | A pequena frauta máxica (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 22 Out. | Musical: Hansel e Gretel (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 29 Nov. | Los Hijos de la Montaña (Café Pop Torgal, Ourense)
cinema 10 Nov. | I am not your negro (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
cinema 03 Nov. | Júlia Ist (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
outros 20 Out. | Trivial - Quiz Bar - De series (O Cascabullo, Ourense)
musica 20 Out. | Maria Mendoza (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
outros 26 Out. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
deportes 05 Nov. | 8 miles do Xurés (Parque Natural Xurés, Lobios)
infantil 29 Out. | O faiado (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 19 Nov. | Os golfiños e o xigante (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 19 Out. | Playback Maracas (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
escea 21 Out. | Os carniceiros (Casa da Cultura de Barbadás, Barbadás)
outros 24 Out. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
outros 19 Out. | O aire, a luz e o canto (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
outros 25 Out. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 19 Out. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
escea 21 Out. | Zenit – La realidad a su medida. (Teatro Principal, Ourense)

masacritica

Banner