vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

eventos archivados
    Aguas de Sousas Ourense -
    Melilla Baloncesto
      venres, 8 de abril de 2011
      hora sen confirm.
Pazo Dos Deportes Paco Paz
Ourense
    Campeonato Galego de Quad
    Cross
      domingo, 17 de abril de 2011
      hora sen confirm.
Circuito A Tapada
Xinzo de Limia
    CD Ourense - Cultural Areas
      domingo, 24 de abril de 2011
      hora sen confirm.
Estadio de O Couto
Ourense
    CD Ourense - RC Villalbés
      domingo, 8 de maio de 2011
      hora sen confirm.
Estadio de O Couto
Ourense
    XLIV RALLYE de Ourense
      venres, 17 de xuño de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o domingo, 19 de xuño de 2011)
Ourense
Ourense
    II Congreso Iberoamericano de
    Economía del Deporte
      venres, 17 de xuño de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o sábado, 18 de xuño de 2011)
Facultad de C.C. Empresariales y Turismo
Ourense
    Circuito Galego de Voley Playa
      sábado, 18 de xuño de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o domingo, 19 de xuño de 2011)
Campo de Oira
Ourense
    Circuito Galego Rugby 7
      sábado, 18 de xuño de 2011
      11.00 h
Campo de Rugby da Universidade
Ourense
    XXXV Volta Ciclista ao Ribeiro
      sábado, 18 de xuño de 2011
      17.00 h
Comarca do Ribeiro
Ribadavia
    III Campeonato da Península
    Ibérica de Ciclismo
      domingo, 19 de xuño de 2011
      11.00 h
Ourense
Ourense
    Campionato Galego de 5Km en
    Ruta + Carreira Popular
      domingo, 19 de xuño de 2011
      11.00 h
Maceda
Maceda
    Campionato de España 1/10
    Touring
      venres, 24 de xuño de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o domingo, 26 de xuño de 2011)
Circuito do Parque Tecnolóxico
San Cibrao das Viñas
    XXIII Clinic de Baloncesto
    'Pepe Laso'
      sábado, 25 de xuño de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o domingo, 26 de xuño de 2011)
Pazo Dos Deportes Paco Paz
Ourense
    Iª Andaina Valnatura pola
    "SENDA VERDE DO XARES"
      sábado, 25 de xuño de 2011
      09.00 h
A Veiga
A Veiga
    II Subida a San Julián por
    Alzapernas
      domingo, 26 de xuño de 2011
      10.00 h
A Rúa
A Rúa

Pág. 1 de 47


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


musica 02 Xuñ. | Swamps (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 30 Mai. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 29 Mai. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
deportes 02 Xuñ. | XII Andaina solidaria nocturna e concurso fotográfico (Oficina Provincial de Cruz Roja Ourense, Ourense)
musica 28 Xuñ. | Burning (Praza Maior, Ourense)
infantil 27 Mai. | Actividades scout (Espazo Xove, Ourense)
outros 26 Mai. | Presentación/Taller/Debate "SIN PODER" (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 12 Xuñ. | Cabalo Diñeiro (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 27 Mai. | Coanhadeira (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
outros 31 Mai. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 06 Xuñ. | Dioses (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 01 Xuñ. | Dúo García Jermann - Moretti (Teatro Principal, Ourense)
musica 26 Xuñ. | La edad de oro del pop español (Praza Maior, Ourense)
musica 01 Xul. | MCarballo Band + The Limboos + Arizona Baby (As Burgas, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
outros 01 Xuñ. | Curso Escritura Creativa (Tetería Grândola, Ourense)
cinema 31 Mai. | O viaxante (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 24 Xuñ. | Iván Ferreiro (Praza Maior, Ourense)
musica 26 Mai. | Laura e Pablo Duo (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
cinema 10 Xuñ. | A cidade dos nenos perdidos (As Burgas, Ourense)
cinema 07 Xuñ. | A moza descoñecida (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 27 Mai. | La nostra vita (Escalinatas Santa María Nai, Ourense)
cinema 14 Xuñ. | Tolas de alegría (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
escea 28 Mai. | Luís Piedrahita: Las amígdalas de mis amígdalas son mis amígdalas (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 26 Mai. | Ela e Dylan, flores solitarias (Casa da Cultura de Barbadás, Barbadás)
outros 29 Xuñ. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
escea 26 Mai. | Mental (Auditorio Municipal, Ourense)
escea 29 Xul. | Avelino González: Contos de contrabando (Campo da festa de Zarracós, Zarracós - A Merca)
musica 26 Mai. | Manuel Morales (Fundación Vicente Risco, Allariz)
cinema 05 Xuñ. | No Cow on the Ice + Tout le monde aime le bord de la mer (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 29 Mai. | Of the North (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 27 Mai. | Solo Astra + Texxcoco (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
musica 27 Mai. | Druso + Mansanet + Pepdrouzo Pinchadisco "La cumbia mató al trap!" (Café Pop Torgal, Ourense)
outros 06 Xuñ. | Curso Escritura Creativa (Bok2, Ourense)
musica 30 Xuñ. | Sweet California (Xardín do Posío, Ourense)
deportes 02 Xuñ. | Curso de iniciación á escalada (Pavillón dos Remedios, Ourense)
outros 30 Mai. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
outros 07 Xuñ. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 01 Xuñ. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)

masacritica

Banner