vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

eventos archivados
    II Media Maraton Vila de Petin
      sábado, 3 de setembro de 2011
      18.30 h
Petín
Petín
    Paseo nocturno en bicicleta
      sábado, 3 de setembro de 2011
      21.00 h
Alameda de Ourense
Ourense
    Copa de España: V CARREIRA
    POR MONTAÑA Canón do Sil
      domingo, 4 de setembro de 2011
      09.00 h
Parada de Sil
Parada de Sil
    I Andaina Ponte Bibei
      domingo, 4 de setembro de 2011
      09.00 h
A Pobra de Trives
A Pobra de Trives
    Vª Carreira Popular e IVª
    Andaina Maside 2011
      domingo, 4 de setembro de 2011
      09.30 h
Maside
Maside
    VI Octopus Hockey Festival -
    Open Internacional de Veterans
      venres, 9 de setembro de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o domingo, 11 de setembro de 2011)
Campo de Hockey de Mariñamansa
Ourense
    2ª Andaina do Sr Larouco
      domingo, 11 de setembro de 2011
      09.00 h
Cualedro
Cualedro
    Andaina e carreira 'Regala un
    bosque'
      domingo, 11 de setembro de 2011
      11.00 h
Ribadavia
Ribadavia
    Circuito: Correndo por Ourense
    2011
      domingo, 11 de setembro de 2011
      12.00 h
Ourense
Ourense
    II OPEN DE AJEDREZ "XOSE
    HENRIQUE RODRIGUEZ PEÑA"
      sábado, 17 de setembro de 2011
      16.00 h
       (ata o domingo, 18 de setembro de 2011)
Ateneo
Ourense
    Maratón de Montaña–Cross
    Penedos do Lobo
      domingo, 18 de setembro de 2011
      hora sen confirm.
Manzaneda
Manzaneda
    CD Ourense - CD Dorneda
      domingo, 18 de setembro de 2011
      17.00 h
Estadio de O Couto
Ourense
    CD Ourense- Coruxo FC
      mércores, 21 de setembro de 2011
      18.00 h
Estadio de O Couto
Ourense
    MARCHA CICLISTA-BICICLETADA
    POPULAR
      xoves, 22 de setembro de 2011
      20.00 h
Praza Maior
Ourense
    Copa Deputación: Cidade do
    Transporte 2011
      sábado, 24 de setembro de 2011
      hora sen confirm.
Poligono Industrial San Cibrao
San Cibrao das Viñas

Pág. 4 de 48


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


cinema 07 Feb. | 120 pulsacións por minuto (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 20 Xan. | Habitación Vudú (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 23 Xan. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 19 Xan. | Handia (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
infantil 02 Feb. | Obradoiro Origami (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
infantil 26 Xan. | Obradoiro Origami (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
musica 29 Xan. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 24 Xan. | Greasy Tree (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 26 Xan. | Adrián Diz e Iván Iglesias (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 19 Xan. | A Banda da Loba (Café Cultural Auriense, Ourense)
outros 18 Xan. | Cousas sobre Bóveda (Café Cultural Auriense, Ourense)
cinema 21 Feb. | La buena mentira (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
musica 16 Feb. | Café Quijano (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 19 Xan. | Acto entrega Premio Xabier Prado Lameiro (Teatro Principal, Ourense)
escea 04 Feb. | La comedia de las mentiras (Teatro Principal, Ourense)
outros 24 Xan. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
infantil 19 Xan. | Claves para familias felices (Centro Nenoos Ourense, Ourense)
musica 18 Feb. | Hija de la luna. Homenaxe a Mecano (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 29 Xan. | Your name (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 24 Xan. | Lady Macbeth (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 09 Feb. | María Mendoza (Parque Náutico de Castrelo de Miño, Castrelo de Miño)
cinema 21 Mar. | Lo que de verdad importa (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
escea 20 Xan. | Masacre (Teatro Principal, Ourense)
outros 25 Xan. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
musica 18 Xan. | Juan Manuel Vázquez: Um menestrel na invernia... (A Picota Artesanía, Ourense)
musica 02 Feb. | Juan Manuel Vázquez: Um menestrel na invernia... (Swass, Ourense)
infantil 02 Feb. | Nanocontos (Auditorio Municipal, Ourense)
escea 18 Abr. | O Tolleito de Inishmaan (Auditorio Municipal, Ourense)
escea 22 Feb. | O ferro (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 17 Feb. | Os Rockenstein (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 13 Abr. | AtrabiliS + Sordida Nox (Swass, Ourense)
cinema 22 Xan. | Persoal Shopper (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 24 Xan. | Si Dios quiere (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
outros 19 Xan. | 'A sombra dos bonsáis' Presentación e sinatura (Libraría Internacional Espacio Lector Nobel, Ourense)
musica 19 Xan. | Soul Maxin (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
cinema 05 Feb. | The Dark Crystal (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 23 Xan. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
cinema 31 Xan. | Unha muller fantástica (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 31 Xan. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 18 Xan. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)

masacritica

Banner