vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

eventos archivados
    Mentaclismo: tsunami mental
      domingo, 17 de xullo de 2011
      16.30 h
Área recreativa do río Orille
A Bola
    Monólogo: Yomelo Montosolo
      domingo, 17 de xullo de 2011
      19.00 h
Pub Zona Verde
Coles
    BUSCASE NOME!! FESTIVAL DE
    DANZA E ARTES DO CORPO NA RÚA
      martes, 19 de xullo de 2011
      20.30 h
       (ata o xoves, 21 de xullo de 2011)
Ourense
Ourense
    2010 + 1 Xeitos de
    sorprenderte
      mércores, 20 de xullo de 2011
      18.00 h
Aulas Municipais
Avión
    Magia Potagia
      xoves, 21 de xullo de 2011
      21.00 h
Parque dos Patos
Barbadás
    Mago Martín Camiña
      xoves, 21 de xullo de 2011
      22.00 h
CC Pontevella
Ourense
    Sensormen
      sábado, 23 de xullo de 2011
      hora sen confirm.
Casa da Cultura Ribadavia
Ribadavia
    Redoblante e Meñique
      mércores, 27 de xullo de 2011
      18.00 h
Aulas Municipais
Avión
    O asombro da auga
      mércores, 27 de xullo de 2011
      21.00 h
Acearrica
Allariz
    O asombro da auga
      xoves, 28 de xullo de 2011
      20.30 h
Balneario de Carballiño
Carballiño
    Carapuchiña Vermella ou o
    conto do lobo
      xoves, 28 de xullo de 2011
      21.00 h
Parque dos Patos
Barbadás
    Mago Rafa
      xoves, 28 de xullo de 2011
      22.00 h
CC Pontevella
Ourense
    O asombro da auga
      sábado, 30 de xullo de 2011
      20.30 h
Ponte Freixo
Celanova
    Anchuan de la Cream
      mércores, 3 de agosto de 2011
      18.00 h
Aulas Municipais
Avión
    Roi O Cagabolas
      xoves, 4 de agosto de 2011
      21.00 h
Parque dos Patos
Barbadás

Pág. 4 de 113


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


infantil 28 Nov. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Nov. | The Twist Connection (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 27 Nov. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 01 Dec. | Alexis Taylor (Hot chip) (Liceo de Ourense, Ourense)
outros 24 Nov. | Curso iniciación a Antropoloxía (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
cinema 04 Dec. | Berberian Sound Studio (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Nov. | VIII Cantos de Taberna (A Pobra de Trives)
outros 28 Nov. | Club de lectura: Los restos del día (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
infantil 26 Nov. | Contacreques (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 22 Nov. | Curso de escritura creativa (Tetería Grândola, Ourense)
outros 22 Nov. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 08 Dec. | Meiriño & Cid, Asocia 2 (Parque Náutico de Castrelo de Miño, Castrelo de Miño)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
cinema 27 Nov. | Fuocoammare (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 29 Nov. | Los Hijos de la Montaña (Café Pop Torgal, Ourense)
infantil 16 Dec. | Pequenas Xornadas: Cantos en tubos (Igrexa de Fátima, Ourense)
cinema 22 Nov. | O amante dobre (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 30 Nov. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
cinema 20 Dec. | Psiconautas, os nenos esquencidos (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 24 Nov. | Psychedelic Witchcraft (Café Cultural Auriense, Ourense)
cinema 29 Nov. | Paraíso (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 13 Dec. | En corpo e alma (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 28 Nov. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
outros 22 Nov. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 23 Nov. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
cinema 11 Dec. | Voyage à travers le cinéma français (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)

masacritica

Banner