vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

eventos archivados
    A nosa maxia
      venres, 5 de agosto de 2011
      16.30 h
Praza do Reloxo
A Pobra de Trives
    Feirantes
      sábado, 6 de agosto de 2011
      19.00 h
A Torre de Seoane
Allariz
    XXVIII Xornadas de Folclore
    2011
      luns, 8 de agosto de 2011
      20.30 h
Teatro Principal
Ourense
    A viaxe das palabras
      luns, 8 de agosto de 2011
      20.30 h
Mosteiro de San Salvador
Celanova
    As aventuras de Lila e Lolo
      martes, 9 de agosto de 2011
      20.30 h
Mosteiro de San Salvador
Celanova
    XXVIII Xornadas de Folclore
    2011
      martes, 9 de agosto de 2011
      22.30 h
O Barco de Valdeorras e Carballiño
-
    Magia Potagia
      mércores, 10 de agosto de 2011
      20.30 h
Mosteiro de San Salvador
Celanova
    XXVIII Xornadas de Folclore
    2011
      mércores, 10 de agosto de 2011
      22.30 h
Maceda e Ribadavia
-
    Carlos Blanco
      mércores, 10 de agosto de 2011
      23.00 h
Pub Oxigeno
Celanova
    Os narigudos
      xoves, 11 de agosto de 2011
      21.00 h
Parque dos Patos
Barbadás
    Humor con José Manuel
    Rodríguez “Isi”
      xoves, 11 de agosto de 2011
      22.00 h
CC Pontevella
Ourense
    XXVIII Xornadas de Folclore
    2011
      xoves, 11 de agosto de 2011
      23.00 h
Allariz e Manzaneda
-
    FESTIVAL DAS ARTES
      venres, 12 de agosto de 2011
      hora sen confirm.
       (ata o sábado, 13 de agosto de 2011)
Riós
Riós
    Nanadamanga
      venres, 12 de agosto de 2011
      20.00 h
Pza. da Constitución
Bande
    XXVIII Xornadas de Folclore
    2011
      venres, 12 de agosto de 2011
      20.30 h
Castro Caldelas e Celanova
-

Pág. 5 de 113


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


infantil 28 Nov. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Nov. | The Twist Connection (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 27 Nov. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 01 Dec. | Alexis Taylor (Hot chip) (Liceo de Ourense, Ourense)
outros 24 Nov. | Curso iniciación a Antropoloxía (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
cinema 04 Dec. | Berberian Sound Studio (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Nov. | VIII Cantos de Taberna (A Pobra de Trives)
outros 28 Nov. | Club de lectura: Los restos del día (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
infantil 26 Nov. | Contacreques (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 22 Nov. | Curso de escritura creativa (Tetería Grândola, Ourense)
outros 22 Nov. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 08 Dec. | Meiriño & Cid, Asocia 2 (Parque Náutico de Castrelo de Miño, Castrelo de Miño)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
cinema 27 Nov. | Fuocoammare (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 29 Nov. | Los Hijos de la Montaña (Café Pop Torgal, Ourense)
infantil 16 Dec. | Pequenas Xornadas: Cantos en tubos (Igrexa de Fátima, Ourense)
cinema 22 Nov. | O amante dobre (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 30 Nov. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
cinema 20 Dec. | Psiconautas, os nenos esquencidos (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 24 Nov. | Psychedelic Witchcraft (Café Cultural Auriense, Ourense)
cinema 29 Nov. | Paraíso (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 13 Dec. | En corpo e alma (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 28 Nov. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
outros 22 Nov. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 23 Nov. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
cinema 11 Dec. | Voyage à travers le cinéma français (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)

masacritica

Banner