vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

eventos archivados
    Rockers Go To Hell
      sábado, 23 de abril de 2011
      hora sen confirm.
Café Cultural Roi Xordo
Allariz
    Guadalupe plata
      sábado, 23 de abril de 2011
      21.30 h
Café Cultural Auriense
Ourense
    Raiba
      venres, 29 de abril de 2011
      hora sen confirm.
Sala Baranda
O Barco de Valdeorras
    Wau y los arrrghs
      venres, 29 de abril de 2011
      22.00 h
Rock Club
Ourense
    Deolinda
      venres, 29 de abril de 2011
      22.00 h
Praza de Santa Eufemia
Ourense
    Los Chichos
      sábado, 30 de abril de 2011
      23.00 h
Café Teatro Xesteira
Ourense
    Sen Batuta - Morgenstern Trio
      xoves, 5 de maio de 2011
      19.30 h
Paraninfo IES Otero Pedrayo
Ourense
    Navegando a Barlovento
      venres, 6 de maio de 2011
      hora sen confirm.
Sala Baranda
O Barco de Valdeorras
    Derroche + Contra as Cordas
      venres, 6 de maio de 2011
      hora sen confirm.
AC Torques
Coles
    Guezos
      venres, 6 de maio de 2011
      21.30 h
Café Cultural Auriense
Ourense
    Dementia + The Caxtons
      sábado, 7 de maio de 2011
      hora sen confirm.
AC Torques
Coles
    Jazz de Primavera: Kenny
    Barron + Mulgrew Miller
      domingo, 8 de maio de 2011
      23.00 h
Café Latino
Ourense
    Singultus + Menage a Trois
      venres, 13 de maio de 2011
      hora sen confirm.
AC Torques
Coles
    Band Jovi
      sábado, 14 de maio de 2011
      hora sen confirm.
Sala Baranda
O Barco de Valdeorras
    The Excitements
      sábado, 14 de maio de 2011
      hora sen confirm.
Rock Club
Ourense

Pág. 3 de 288


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


infantil 29 Mai. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Mounqup (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
musica 28 Mai. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
deportes 26 Mai. | Taller de acrobacia (Tics-Espazo de Formación Artístico, Ourense)
outros 01 Xuñ. | Alimentación Saudable (TactoConTacto, Ourense)
cinema 30 Mai. | Alma Mater (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 26 Mai. | Almorzos xustos: Cacao (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
outros 29 Mai. | Introducción á Astronomía (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
cinema 28 Mai. | A Margem (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 26 Mai. | Taller de Biodanza (TactoConTacto, Ourense)
musica 25 Mai. | Brais Morán (Café Cultural Auriense, Ourense)
outros 29 Mai. | Club de lectura: "Septiembre puede esperar" (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
outros 24 Mai. | Presentación del libro "El Hombre Errante" (Librería Eixo, Ourense)
outros 25 Mai. | Mirar un cuadro: Manual de instrucciones (Centro Ánxel Valente (Banco de España), Ourense)
musica 25 Mai. | Carmen Rey (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 25 Mai. | Indy Tumbita & The Voodoo Bandits (A Corte dos Bois, Sandiás)
outros 27 Mai. | Resuelve un caso de Sherlock Holmes (Júpiter Ourense, Ourense)
cinema 06 Xuñ. | Custodia compartida (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
infantil 27 Mai. | Fantasía coas palabras (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 13 Xuñ. | The Florida Project (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Isaac Garabatos e Yolanda Castaño (Casa da Cultura de Barbadás, Barbadás)
musica 15 Xuñ. | Hai que cantar - V Encontro de Cantos de Taberna (Zona dos viños, Ourense)
escea 31 Mai. | "Adán y los Reyes Católicos" - El Cercano Teatro (Universidade Laboral, Ourense)
escea 07 Xuñ. | "Mi falda.com" - Mafaldas 2.0 (Universidade Laboral, Ourense)
cinema 24 Mai. | A ameaza do cobre (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Joana Serrat (Café Pop Torgal, Ourense)
escea 24 Mai. | A leituga (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 14 Xuñ. | Maria Toro Quartet (Café Latino, Ourense)
outros 31 Mai. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
cinema 25 Mai. | Muchos hijos, un mono y un castillo (Auditorio Municipal Manuel María de O Carballiño, Carballiño)
cinema 11 Xuñ. | O tellado do mundo (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 24 Mai. | Contos para bebés con Pavís Pavós (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 26 Mai. | Pepe Vaamonde Grupo (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 08 Set. | Dúo Adagio (Fundación Vicente Risco, Allariz)
musica 15 Dec. | Giart Dúo (Fundación Vicente Risco, Allariz)
escea 25 Mai. | El Príncipe (Teatro Principal, Ourense)
musica 26 Mai. | The New Raemon + Invisible Harvey (Café Pop Torgal, Ourense)
musica 27 Mai. | Raúl Alcover (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 24 Mai. | Rebeca Jiménez (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 26 Mai. | RomeríaRock Arenteiro (Carballiño)
infantil 25 Xuñ. | Verano Smart Nenoos “Descubre tu talento” (Centro Nenoos Ourense, Ourense)
escea 31 Mai. | La ternura (Teatro Principal, Ourense)
deportes 10 Xuñ. | Travesía a nado encoro dos Peares (Embalse de Os Peares, Os Peares)
outros 29 Mai. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
musica 02 Xuñ. | UKP Day (Ribadavia)
musica 24 Mai. | Unexpected (El Cercano, Ourense)
cinema 04 Xuñ. | Un verán con Mónica (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 22 Xuñ. | VenRespirar + VenRespiriño (Mirador de San Francisco, Ourense)
musica 25 Mai. | VenRespirar + VenRespiriño (Ponte Romana, Ourense)
musica 24 Mai. | Bárbara Eugênia & Tatá Aeroplano (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
outros 24 Mai. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
musica 02 Xuñ. | Gala Final Youth Talent 2018 (Centro Cultural Queixumes dos Pinos, Ourense)

masacritica

Banner