vouaxenda.com

espacio blanco

XXVIII Xornadas de Folclore 2011

XXVIII Xornadas de Folclore 2011
Data:
luns, 8 de agosto de 2011
Hora:
20.30 h
Onde:
Teatro Principal - Ourense


Cerimonia de apertura das XXVIII Xornadas de Folclore

A cerimonia de apertura correrá acargo da agrupación Castro Floxo de Ourense, co seu espectáculo Raigame

Participan na edición deste ano as seguintes agrupacións:

Ballet Folklórico de la Paz (Bolivia),  Agrupación Artística Danzar (Colombia), Ballet Folklórico de Temuco (Chile), Grupo Etnográfico de Areosa (Portugal), Kotti And Choi Sun Dance (Corea), Ballet Ballafon (Togo), grupo Selenga (Rusia- Buriatia), Folk Dance Ensemble Raduga (Bielorrusia) e a formación Stanica (Rusia-Krasnodar)

Enviado por reberb

Mapa
Onde:
Teatro Principal   -   Sitio Web
Enderezo:
Rua da Paz, 9
Cidade:
Ourense


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


infantil 29 Mai. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Mounqup (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
musica 28 Mai. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
deportes 26 Mai. | Taller de acrobacia (Tics-Espazo de Formación Artístico, Ourense)
outros 01 Xuñ. | Alimentación Saudable (TactoConTacto, Ourense)
cinema 30 Mai. | Alma Mater (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 26 Mai. | Almorzos xustos: Cacao (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
outros 29 Mai. | Introducción á Astronomía (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
cinema 28 Mai. | A Margem (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 26 Mai. | Taller de Biodanza (TactoConTacto, Ourense)
musica 25 Mai. | Brais Morán (Café Cultural Auriense, Ourense)
outros 29 Mai. | Club de lectura: "Septiembre puede esperar" (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
outros 24 Mai. | Presentación del libro "El Hombre Errante" (Librería Eixo, Ourense)
outros 25 Mai. | Mirar un cuadro: Manual de instrucciones (Centro Ánxel Valente (Banco de España), Ourense)
musica 25 Mai. | Carmen Rey (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 25 Mai. | Indy Tumbita & The Voodoo Bandits (A Corte dos Bois, Sandiás)
outros 27 Mai. | Resuelve un caso de Sherlock Holmes (Júpiter Ourense, Ourense)
cinema 06 Xuñ. | Custodia compartida (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
infantil 27 Mai. | Fantasía coas palabras (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 13 Xuñ. | The Florida Project (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Isaac Garabatos e Yolanda Castaño (Casa da Cultura de Barbadás, Barbadás)
musica 15 Xuñ. | Hai que cantar - V Encontro de Cantos de Taberna (Zona dos viños, Ourense)
escea 31 Mai. | "Adán y los Reyes Católicos" - El Cercano Teatro (Universidade Laboral, Ourense)
escea 07 Xuñ. | "Mi falda.com" - Mafaldas 2.0 (Universidade Laboral, Ourense)
cinema 24 Mai. | A ameaza do cobre (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Joana Serrat (Café Pop Torgal, Ourense)
escea 24 Mai. | A leituga (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 14 Xuñ. | Maria Toro Quartet (Café Latino, Ourense)
outros 31 Mai. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
cinema 25 Mai. | Muchos hijos, un mono y un castillo (Auditorio Municipal Manuel María de O Carballiño, Carballiño)
cinema 11 Xuñ. | O tellado do mundo (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 24 Mai. | Contos para bebés con Pavís Pavós (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 26 Mai. | Pepe Vaamonde Grupo (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 08 Set. | Dúo Adagio (Fundación Vicente Risco, Allariz)
musica 15 Dec. | Giart Dúo (Fundación Vicente Risco, Allariz)
escea 25 Mai. | El Príncipe (Teatro Principal, Ourense)
musica 26 Mai. | The New Raemon + Invisible Harvey (Café Pop Torgal, Ourense)
musica 27 Mai. | Raúl Alcover (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 24 Mai. | Rebeca Jiménez (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 26 Mai. | RomeríaRock Arenteiro (Carballiño)
infantil 25 Xuñ. | Verano Smart Nenoos “Descubre tu talento” (Centro Nenoos Ourense, Ourense)
escea 31 Mai. | La ternura (Teatro Principal, Ourense)
deportes 10 Xuñ. | Travesía a nado encoro dos Peares (Embalse de Os Peares, Os Peares)
outros 29 Mai. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
musica 02 Xuñ. | UKP Day (Ribadavia)
musica 24 Mai. | Unexpected (El Cercano, Ourense)
cinema 04 Xuñ. | Un verán con Mónica (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 22 Xuñ. | VenRespirar + VenRespiriño (Mirador de San Francisco, Ourense)
musica 25 Mai. | VenRespirar + VenRespiriño (Ponte Romana, Ourense)
musica 24 Mai. | Bárbara Eugênia & Tatá Aeroplano (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
outros 24 Mai. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
musica 02 Xuñ. | Gala Final Youth Talent 2018 (Centro Cultural Queixumes dos Pinos, Ourense)

masacritica

Banner