vouaxenda.com

Banner

espacio blanco

The Covers Band

The Covers Band
Data:
mércores, 9 de xaneiro de 2013
Hora:
23.00 h
Onde:
Miudiño - Ourense
Entrada:
gratuita


Concierto de The Covers Band, grupo de versiones formado por Bruno Plá (Voz principal y Percusiones), Juan Ciego (Voz y Guitarra), Nando Peón (Voz y Bajo Eléctrico), Iván Plá (Voz y Batería) y Vicente Canario (Voz y Teclados). Su repertorio comprende versiones de todo tipo de géneros y épocas, Queen, Dire Straits, The Beatles, Police, Bob Marley, Pink Floyd, Rod  Stewart, Radio Futura, Fito y Fitipaldis, Los Ronaldos....

Enviado por vouaxenda

MiudiñoMapa
Onde:
Miudiño
Enderezo:
Rúa Arcedianos, 13
Cidade:
Ourense


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


musica 17 Abr. | Yomelo Montosolo (Karaoke Rías Baixas, Ourense)
musica 14 Mar. | El Doncel Del Mar (Ollo Ledo Café, Ourense)
outros 07 Mar. | Roteiro: O Grove (Campus Universitario, Ourense)
outros 21 Mar. | Roteiro: Ribeira Sacra (Campus Universitario, Ourense)
outros 18 Abr. | Roteiro: Morrazo (Campus Universitario, Ourense)
outros 01 Mai. | Roteiro: Camiño de Santiago (Campus Universitario, Ourense)
escea 14 Mar. | Mago Bruneti (A Cova do Moure, Ourense)
outros 03 Mar. | Café Club: Conversas en Inglés e Francés (Café-concerto Son, Ribadavia)
musica 27 Mar. | VenRespirar 2015 (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 30 Mar. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
outros 05 Mar. | Obradoiro de iniciación a internet e redes sociais (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 14 Mar. | Agricultura Ecolóxica (Botánico de Montealegre, Ourense)
infantil 10 Mai. | Aladdin (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 08 Mar. | Amarcord (Teatro Principal, Ourense)
musica 13 Mar. | Ángel Stanich Band (Sala Berlín, Ourense)
infantil 22 Mar. | Antía, Wamba, co ritmo do camiño (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 09 Abr. | Cuarteto Attaca (Teatro Principal, Ourense)
musica 13 Mar. | b vocal (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 21 Mar. | Bababoom Party con Comando Katana (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
musica 06 Mar. | Banda Municipal (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 28 Mar. | Luis Emilio Batallán (Liceo de Ourense, Ourense)
infantil 03 Mar. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 09 Mar. | Club de Literatura Hispanoamericana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 28 Mar. | Brutos, feos e malos (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 07 Mai. | Café Quijano (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 28 Mar. | Curso intensivo de Canto e Pandeireta con Gabi Reboredo (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
escea 05 Mar. | Espazo Circo (Espazo Xove, Ourense)
deportes 15 Mar. | I Carrera de las empresas (Pazo Dos Deportes Paco Paz, Ourense)
musica 06 Mar. | María do Ceo (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 14 Mar. | Céline Frisch (Igrexa Santa María Nai, Ourense)
infantil 29 Mar. | Chíos (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 24 Mar. | Clem Snide (Café Pop Torgal, Ourense)
outros 07 Mar. | Club de Lectura para adultos en inglés (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 23 Mar. | Club de Lectura Infantil e Xuvenil (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 06 Mar. | Club de lectura para adultos (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 12 Abr. | O cocido sinfónico (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 15 Mar. | Collegium Marianum (Teatro Principal, Ourense)
cinema 11 Abr. | Come, durme, morre (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 02 Mar. | Grupo de conversa en galego (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 02 Mar. | Crea coas tuas mans (Asociación Xarela Formación Animación , Ourense)
escea 11 Abr. | O crédito (Teatro Principal, Ourense)
cinema 09 Mai. | Crazy (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 28 Mar. | Taller danza en familia (Centro Saraiba, Ourense)
infantil 14 Mar. | Danza creativa (Centro Saraiba, Ourense)
outros 28 Mar. | Taller de danza en familia (Bayamo Estudio de Danza, Ourense)
musica 14 Mar. | De vuelta (Cafe Jam Session, Ourense)
outros 04 Mar. | Club de debate da biblioteca (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 03 Mar. | Club de Lectura: Del color de la leche (Ateneo, Ourense)
cinema 14 Mar. | Deixade de quererme (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 06 Mar. | Ensemble Jacques Moderne (Catedral de Ourense, Ourense)
musica 11 Mar. | Ensemble Peregrina (Museo Arqueolóxico Provincial, Ourense)
infantil 03 Mai. | El niño erizo (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 14 Mar. | Escuchando Elefantes (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 02 Mar. | Everyday Rebellion (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
musica 07 Mar. | Fahmi Alqhai & Rami Alqhai (Igrexa Santa María Nai, Ourense)
infantil 17 Mai. | Feo! (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 18 Mar. | Fermosa xuventude (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
deportes 14 Mar. | Heroican Race (Allariz)
outros 08 Mar. | Curso de Método Hipopresivo (Centro Mandala, Ourense)
infantil 15 Mar. | Hortas Infantís (Botánico de Montealegre, Ourense)
musica 16 Abr. | Igualarte (Centro Social AFundación, Ourense)
escea 06 Mar. | II Festival Solidario "Seguimos soñando un techo" (Teatro Principal, Ourense)
outros 14 Mar. | Intensivo de iniciación ao lindy hop (Tics-Espazo de Formación Artístico, Ourense)
musica 18 Mai. | Jacco Gardner (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 15 Mar. | La vuelta al mundo (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 05 Mar. | Club de lectura para adultos en francés (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 07 Mar. | Visita á adega + degustación (Adegas Aurea Lux, S.L., Cenlle)
outros 05 Mar. | Iniciación á lingua de signos (Asociación Xarela Formación Animación , Ourense)
cinema 25 Mar. | Leviafan (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 04 Mar. | Club de lectura en galego (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 04 Mar. | Loreak (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 08 Mar. | Guadi Galego (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 22 Mai. | Lydia Loveless (Café Pop Torgal, Ourense)
escea 12 Mar. | Monólogo: Manuel Manquiña (El Tragaluz, Ourense)
outros 03 Mar. | Obradoiro de maquetación de e-books (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 15 Mar. | Marco Beasley & Guido Morini (Igrexa de Santiago das Caldas, Ourense)
musica 10 Abr. | Maryland (Café Pop Torgal, Ourense)
outros 26 Mar. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
outros 19 Mar. | Megatest (Tetería Grândola, Ourense)
infantil 04 Mar. | Cocina con cuento... (Dinquirindin, Ourense)
cinema 25 Abr. | Mundo pequeno (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
escea 25 Abr. | Ana Morgade: Morgadeces (Teatro Principal, Ourense)
outros 24 Mar. | Mudanza Climática (Botánico de Montealegre, Ourense)
escea 28 Mar. | O principio de Arquímedes (Teatro Principal, Ourense)
infantil 26 Abr. | Papiroflexias (Auditorio Municipal, Ourense)
deportes 05 Mar. | Iniciacion á patinaxe (CEIP Manuel Sueiro, Ourense)
outros 09 Mar. | Encontro con Paul O’Dette (Conservatorio Profesional de Música, Ourense)
musica 10 Mar. | Paul O’Dette (Igrexa Santa María Nai, Ourense)
musica 25 Abr. | I Convivio - Xornadas de Música e Danza do Carballiño (Residencia de Tempo Libre, O Carballiño)
musica 05 Mar. | Pinchadas Brigada AM SoundSystem (Swass, Ourense)
escea 27 Mar. | Que volvan as flores (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 06 Mar. | Unha cervexa con música antiga, por favor (O Moucho, Ourense)
escea 06 Mar. | David Guapo: #quenonosfrunjanlafiesta (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 08 Mar. | Ra ra ra (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 19 Mar. | Taller de relajación y masaje (Bayamo Estudio de Danza, Ourense)
outros 07 Mar. | Taller de rock&roll: jive (Bayamo Estudio de Danza, Ourense)
musica 28 Mar. | Rodrigo Rodríguez (Espazo Conciencia, Ourense)
outros 04 Mar. | Sentada de Meditación (Centro Mandala, Ourense)
infantil 07 Mar. | Sábados na biblioteca con Sarabela (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 06 Mar. | Sean Rowe (Café Pop Torgal, Ourense)
cinema 11 Mar. | Short term 12 - As vidas de Grace (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 05 Abr. | Si yo fuera grande (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 06 Mar. | The Sixtynine's (Cafetería Acceso Centro, Ourense)
cinema 25 Mar. | Son of Babylon (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
outros 04 Mar. | Conversación en Alemán (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
outros 06 Mar. | Conversación en Polaco (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
outros 05 Mar. | Speaking hour! - Conversación en Inglés (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
deportes 22 Mar. | Subida a Montealegre (Cemiterio de San Francisco, Ourense)
outros 14 Mar. | Taller de Lindy hop, Swing y Charlestón (Bayamo Estudio de Danza, Ourense)
deportes 02 Mar. | Tai Chi (Asociación Niña Caracol, Ourense)
outros 14 Mar. | Monográfico Masaje Tradicional Tailandés (Centro Mandala, Ourense)
escea 30 Abr. | The gagfather (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 09 Mar. | O sal da terra (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 23 Mai. | Un dos nosos (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 13 Mar. | Vienna Clarinet Connection (Teatro Principal, Ourense)
outros 14 Mar. | Curso de interpretación con Vienna Clarinet Connection (Conservatorio Profesional de Música, Ourense)
outros 14 Mar. | Mercado Solidario de Stop Desafiuzamentos Ourense (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 10 Abr. | Palestra Banda Deseñada en Galiza: 40 anos de intentos (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 13 Mar. | Recital de poesía en Galego con micro aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
cinema 19 Mar. | Derrubando Muros con Pintura (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 06 Mar. | Presentación do libro 'Espectros' da poeta Rosa Enriquez (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 20 Mar. | Cata de cervexas artesás de Ourense, co Clube da Birra (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
infantil 19 Abr. | Xeado de lúa (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 07 Mar. | Yomelo Montosolo (Cervecería Asgalla, Ourense)

masacritica

Banner