vouaxenda.com

espacio blanco

The Covers Band

The Covers Band
Data:
mércores, 9 de xaneiro de 2013
Hora:
23.00 h
Onde:
Miudiño - Ourense
Entrada:
gratuita


Concierto de The Covers Band, grupo de versiones formado por Bruno Plá (Voz principal y Percusiones), Juan Ciego (Voz y Guitarra), Nando Peón (Voz y Bajo Eléctrico), Iván Plá (Voz y Batería) y Vicente Canario (Voz y Teclados). Su repertorio comprende versiones de todo tipo de géneros y épocas, Queen, Dire Straits, The Beatles, Police, Bob Marley, Pink Floyd, Rod  Stewart, Radio Futura, Fito y Fitipaldis, Los Ronaldos....

Enviado por vouaxenda

MiudiñoMapa
Onde:
Miudiño
Enderezo:
Rúa Arcedianos, 13
Cidade:
Ourense


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android


Banner
Banner
Banner

espacio blanco


outros 26 Ago. | Café Club: Conversas en Inglés e Francés (Café-concerto Son, Ribadavia)
infantil 18 Set. | Dous pallasos en mais apuros (Polideportivo San Cibrao das Viñas, San Cibrao das viñas)
infantil 05 Set. | Os Bolechas e o Sabichón (Casa da Cultura Ribadavia, Ribadavia)
infantil 20 Set. | Os Bolechas e o Sabichón (Castelo de Castro Caldelas, Castro Caldelas)
infantil 21 Set. | Os Bolechas e o Sabichón (Teatro Lauro Olmo, O Barco de Valdeorras)
musica 25 Ago. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 28 Dec. | A casa do avó (Teatro Principal, Ourense)
musica 24 Set. | Airband (Miudiño, Ourense)
musica 30 Dec. | Aló Django Trío (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 19 Out. | Antía, Wamba e o regato pequeno (Auditorio Municipal, Ourense)
deportes 26 Ago. | Esgrima antiga (Centro Cívico da Ponte, Ourense)
deportes 28 Ago. | Esgrima antiga (Centro Cívico da Ponte, Ourense)
deportes 23 Ago. | Esgrima antiga (Centro Cívico A Cuña, Ourense)
musica 04 Dec. | Cuarteto Attaca (Teatro Principal, Ourense)
outros 23 Ago. | Taller Bailes Latinos (Asociación Niña Caracol, Ourense)
musica 05 Set. | Banda Municipal (Praza de San Martiño, Ourense)
infantil 28 Ago. | Os xoves a xogar (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 18 Out. | The Big Nose Attack (Sala Berlín, Ourense)
musica 05 Set. | Rap/Hip-Hop: Fj.Ramos + artistas invitados en Ourense (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
deportes 21 Set. | I Ruta BTT Parada de Sil (Parada de Sil)
musica 26 Set. | Filarmónica de Cámara de Colonia (Teatro Principal, Ourense)
musica 25 Ago. | Canta compaña (Igrexa de Santiago de Allariz, Allariz)
musica 23 Ago. | Son do Mar (Café-concerto Son, Ribadavia)
infantil 16 Nov. | Contos mariñeiros (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 23 Nov. | Contos do vento acatarrado (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 24 Ago. | Conto contigo (Biblioteca Municipal de Bande, Bande)
deportes 07 Set. | Carreira da Ponte (Barrio da Ponte, Ourense)
deportes 28 Set. | Carreira da Zona Universitaria (Ourense)
deportes 26 Out. | Carreira da Carballeira (Ourense)
musica 08 Xan. | Cuarteto Bretón (Teatro Principal, Ourense)
musica 28 Set. | Cuarteto Skirion (San Pedro de Rocas, Esgos)
musica 25 Out. | Delta Moon (Teatro Principal, Ourense)
musica 05 Out. | Doa (Santa Mariña de Augas Santas, Allariz)
infantil 07 Dec. | El guardián de los cuentos (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 28 Ago. | El médico (Casa da Cultura de Trives, A Pobra de Trives)
infantil 27 Dec. | Estamos no verán (Auditorio Municipal, Ourense)
escea 28 Set. | Goyo Jiménez: Evoluzión (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 29 Ago. | Festa da Istoria (Ribadavia)
musica 17 Set. | Flying Carpet (Miudiño, Ourense)
escea 20 Set. | Habibi / Amado (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 17 Set. | Imperial State Electric (Sala Berlín, Ourense)
escea 15 Out. | Impreuna (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 05 Feb. | Javier Perianes (Teatro Principal, Ourense)
musica 06 Nov. | José Manuel Zapata e Juan Francisco Padilla (Teatro Principal, Ourense)
infantil 09 Nov. | KeTKjas (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 27 Ago. | Yoga Kundalini (Centro Mandala, Ourense)
outros 23 Ago. | Visita á adega + degustación (Adegas Aurea Lux, S.L., Cenlle)
escea 30 Nov. | #TrendingTronching (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 06 Set. | Major Tom (Sala Berlín, Ourense)
escea 28 Set. | Xosé A. Touriñán: Manolo Lojo (Auditorio Municipal de Coles, Coles)
infantil 05 Out. | Martes (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 05 Set. | Martín Códax (Amoeiro)
outros 28 Ago. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
outros 29 Ago. | Meditaciones Activas de Osho (Centro Mandala, Ourense)
musica 25 Out. | Miki Nervio and the bluesmarkers (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 07 Out. | Monográfico de Música Clásica: Wolfgang Amadeus Mozart (Centro Social Fundación Novacaixagalicia, Ourense)
musica 18 Dec. | Grande Orquesta Gharbo (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 10 Set. | On Electric Blues band (Miudiño, Ourense)
musica 24 Ago. | XXV Ciclo de Órgano e Festival de Música Antigua (Colexiata Santa María a Real, Xunqueira de Ambía)
musica 11 Out. | Orquestra Os Modernos (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 01 Nov. | Os sons do vento que pasa (Casa da Cultura de Verín, Verín)
musica 31 Ago. | Os sons do vento que pasa (Alameda de Maside, Maside)
musica 13 Set. | Os sons do vento que pasa (Centro de Desenvolvemento Rural O Viso, Sarreaus)
infantil 14 Dec. | Os tres porquiños (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 27 Set. | Os tres porquiños (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
escea 31 Out. | Palabras (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 20 Set. | Paña Radiostation + No Pulse (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 23 Ago. | Pequenglish (Xanela S.Coop.Galega, Amoeiro)
escea 31 Out. | Perplexo (Teatro Principal, Ourense)
musica 25 Set. | Planet of Zeus + Stonewall Noise Orchestra + Acid Proyect (Sala Berlín, Ourense)
deportes 05 Out. | IV Andaina - Carreira - Ponte Bibei (A Pobra de Trives)
deportes 31 Ago. | II Qdda Os Biciclistas (Campo de Futbol Piñeira Seca, Xinzo de Limia)
musica 02 Out. | Quatuor Debussy (Teatro Principal, Ourense)
infantil 02 Nov. | Rumpelstikin o anano saltarín (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 27 Ago. | Sentada de Meditación (Centro Mandala, Ourense)
musica 24 Ago. | O Sonoro Maxín (Allariz)
outros 27 Ago. | Conversación en Alemán (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
outros 26 Ago. | Conversación en Italiano (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
outros 25 Ago. | Conversación en Francés (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
outros 04 Set. | Speaking hour! - Conversación en Inglés (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
outros 25 Ago. | Conversación en Polaco (La habitación de Niña Caracol, Ourense)
escea 08 Nov. | Teatro para pájaros (Teatro Principal, Ourense)
escea 23 Ago. | Mago Teto: Novas tolemaxias (Festival de Xardíns, Allariz)
musica 03 Set. | The covers band (Miudiño, Ourense)
musica 03 Set. | The vintage caravan (Sala Berlín, Ourense)
musica 27 Set. | Trasnochando (Café Cultural Auriense, Ourense)
escea 30 Nov. | En un lugar del Quijote (Teatro Principal, Ourense)
musica 23 Ago. | Uxia e Narf "Baladas da Galiza Imaxinaria" (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
outros 24 Ago. | Festa da Vendima (Leiro)
infantil 29 Dec. | As fabas máxicas (Teatro Principal, Ourense)
infantil 12 Out. | Xango, a moi extraordinaria historia do home que foi engulido por unha máquina (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 26 Ago. | Xogando coa Historia (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 05 Set. | +Tango (Cafe Jam Session, Ourense)
Banner

masacritica

Banner

logo_lestrato