vouaxenda.com

espacio blanco

Mostrar Eventos

Teatro Principal

Mapa
Enderezo:
Rua da Paz, 9
Cidade:
Ourense
Provincia:
Ourense


SUFESTIVAL: Suso Díaz Festival MÚSICA SUFESTIVAL: Suso Díaz Festival
      xoves, 10 de novembro de 2011
      21.00 h
Carcajada Salvaje ESCEA Carcajada Salvaje
      sábado, 19 de novembro de 2011
      20.30 h
Voces Femeninas 2011: Hannah Peel - Mina Tindle - Sarah Jaffe MÚSICA Voces Femeninas 2011: Hannah Peel - Mina Tindle - Sarah Jaffe
      xoves, 24 de novembro de 2011
      20.30 h
O florido pensil ESCEA O florido pensil
      venres, 25 de novembro de 2011
      20.30 h
       (ata o domingo, 27 de novembro de 2011)
Tristán cara de can INFANTIL Tristán cara de can
      luns, 28 de novembro de 2011
      18.30 h
Golfus Hispánicus, Moncho Borrajo ESCEA Golfus Hispánicus, Moncho Borrajo
      venres, 2 de decembro de 2011
      20.30 h
       (ata o domingo, 4 de decembro de 2011)
SEISdeCATRO ESCEA SEISdeCATRO
      venres, 9 de decembro de 2011
      20.30 h
Víctor Aneiros MÚSICA Víctor Aneiros
      sábado, 10 de decembro de 2011
      20.00 h
Atra bile ESCEA Atra bile
      domingo, 11 de decembro de 2011
      19.00 h
MANEL + Os amigos dos músicos MÚSICA MANEL + Os amigos dos músicos
      mércores, 14 de decembro de 2011
      20.30 h
Gala Etiqueta Negra MÚSICA Gala Etiqueta Negra
      venres, 16 de decembro de 2011
      20.30 h
Mi mapa de Madrid ESCEA Mi mapa de Madrid
      sábado, 17 de decembro de 2011
      20.30 h
Orquestra Sinfónica da Radio Nacional de Kiev MÚSICA Orquestra Sinfónica da Radio Nacional de Kiev
      xoves, 22 de decembro de 2011
      20.30 h
MOTI: Bajo mi cama una estrella INFANTIL MOTI: Bajo mi cama una estrella
      luns, 26 de decembro de 2011
      17.00 h
MOTI: Zapatos INFANTIL MOTI: Zapatos
      martes, 27 de decembro de 2011
      17.00 h

Pág. 3 de 39


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


infantil 29 Mai. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Mounqup (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
musica 28 Mai. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
deportes 26 Mai. | Taller de acrobacia (Tics-Espazo de Formación Artístico, Ourense)
outros 01 Xuñ. | Alimentación Saudable (TactoConTacto, Ourense)
cinema 30 Mai. | Alma Mater (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 26 Mai. | Almorzos xustos: Cacao (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
outros 29 Mai. | Introducción á Astronomía (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
cinema 28 Mai. | A Margem (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 26 Mai. | Taller de Biodanza (TactoConTacto, Ourense)
musica 25 Mai. | Brais Morán (Café Cultural Auriense, Ourense)
outros 29 Mai. | Club de lectura: "Septiembre puede esperar" (Centro Cultural Marcos Valcárcel, Ourense)
outros 24 Mai. | Presentación del libro "El Hombre Errante" (Librería Eixo, Ourense)
outros 25 Mai. | Mirar un cuadro: Manual de instrucciones (Centro Ánxel Valente (Banco de España), Ourense)
musica 25 Mai. | Carmen Rey (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 25 Mai. | Indy Tumbita & The Voodoo Bandits (A Corte dos Bois, Sandiás)
outros 27 Mai. | Resuelve un caso de Sherlock Holmes (Júpiter Ourense, Ourense)
cinema 06 Xuñ. | Custodia compartida (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
infantil 27 Mai. | Fantasía coas palabras (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 13 Xuñ. | The Florida Project (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Isaac Garabatos e Yolanda Castaño (Casa da Cultura de Barbadás, Barbadás)
musica 15 Xuñ. | Hai que cantar - V Encontro de Cantos de Taberna (Zona dos viños, Ourense)
escea 31 Mai. | "Adán y los Reyes Católicos" - El Cercano Teatro (Universidade Laboral, Ourense)
escea 07 Xuñ. | "Mi falda.com" - Mafaldas 2.0 (Universidade Laboral, Ourense)
cinema 24 Mai. | A ameaza do cobre (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 25 Mai. | Joana Serrat (Café Pop Torgal, Ourense)
escea 24 Mai. | A leituga (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 14 Xuñ. | Maria Toro Quartet (Café Latino, Ourense)
outros 31 Mai. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
cinema 25 Mai. | Muchos hijos, un mono y un castillo (Auditorio Municipal Manuel María de O Carballiño, Carballiño)
cinema 11 Xuñ. | O tellado do mundo (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 24 Mai. | Contos para bebés con Pavís Pavós (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 26 Mai. | Pepe Vaamonde Grupo (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 08 Set. | Dúo Adagio (Fundación Vicente Risco, Allariz)
musica 15 Dec. | Giart Dúo (Fundación Vicente Risco, Allariz)
escea 25 Mai. | El Príncipe (Teatro Principal, Ourense)
musica 26 Mai. | The New Raemon + Invisible Harvey (Café Pop Torgal, Ourense)
musica 27 Mai. | Raúl Alcover (A Arca da Noe, Vilar de Santos)
musica 24 Mai. | Rebeca Jiménez (Liceo de Ourense, Ourense)
musica 26 Mai. | RomeríaRock Arenteiro (Carballiño)
infantil 25 Xuñ. | Verano Smart Nenoos “Descubre tu talento” (Centro Nenoos Ourense, Ourense)
escea 31 Mai. | La ternura (Teatro Principal, Ourense)
deportes 10 Xuñ. | Travesía a nado encoro dos Peares (Embalse de Os Peares, Os Peares)
outros 29 Mai. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
musica 02 Xuñ. | UKP Day (Ribadavia)
musica 24 Mai. | Unexpected (El Cercano, Ourense)
cinema 04 Xuñ. | Un verán con Mónica (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 22 Xuñ. | VenRespirar + VenRespiriño (Mirador de San Francisco, Ourense)
musica 25 Mai. | VenRespirar + VenRespiriño (Ponte Romana, Ourense)
musica 24 Mai. | Bárbara Eugênia & Tatá Aeroplano (El Pueblo Café Cultural, Ourense)
outros 24 Mai. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
musica 02 Xuñ. | Gala Final Youth Talent 2018 (Centro Cultural Queixumes dos Pinos, Ourense)

masacritica

Banner