vouaxenda.com

espacio blanco

MIT Mostra Internacional de Teatro

MIT Mostra Internacional de Teatro
Data:
sábado, 15 de xullo - luns, 24 de xullo
Onde:
Ribadavia - Ribadavia
Entrada:
de gratuita a 10€


http://www.mitribadavia.com/

Venres, Día 17 de xullo (PRE-MIT)

  • Teatro do Vilar. O florido pénsil. Auditorio do Castelo Off MIT – 23:00 – Apoio da MIT ao teatro afeccionado de Ribadavia.

Sábado, Día 15 de xullo

  • 20:00 Praza Maior (Ruadavia) – Do not Disturb – Vaivén Circo – Andalucía. (Premio Nacional de Circo)
  • 21:15 Inauguración oficial da MIT 2017. Igrexa da Madalena.
  • 21:45 Entrega do Premio de Honra “Roberto Vidal Bolaño” ao mérito nas artes escénicas.
  • 23:00h – Auditorio do Castelo – Golem – 1927, en coprodución con Festival de Salzburgo, Théâtre de la Ville de París e Young Vic Theatre de Londres – Reino Unido.

Domingo, Día 16 de xullo

  • 20:30 – Praza Maior (Ruadavia) – Vincles – Circ Bover – Illas Baleares.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – Annus Horribilis – Chévere (30 aniversario) – Galicia. (Premio Nacional de Teatro)

Luns, Día 17 de xullo

  • 10:00 – 15:00 – Obradoiro con Alfredo Sanzol, en colaboración con AISGE e AAAG – Auditorio Manuel María da Casa da Cultura.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – Clean City - Onassis Cultural Centre-Athens e Goethe Institut – Grecia e Alemaña.

Martes, Día 18 de xullo

  • 10:00 – 15:00 – Obradoiro con Alfredo Sanzol, en colaboración con AISGE e AAAG – Auditorio Manuel María da Casa da Cultura.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – La Ternura – Teatro de la Ciudad – Madrid.

Mércores, Día 19 de xullo

  • 10:00 – 15:00 – Obradoiro con Alfredo Sanzol, en colaboración con AISGE e AAAG – Auditorio Manuel María da Casa da Cultura.
  • 20:00 – Francelos (Programa SputMIT – satélites da MIT) – Xan Perillán compra queixo, compra pan – Os monicreques de Kukas – Galicia.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – Sueño – Teatro de la Ciudad – Madrid.

Xoves, Día 20 de xullo

  • 20:30 – Auditorio Manuel María da Casa da Cultura – Todo sobre Eva – cia Xandra Táboas – Galicia. (Premio Abrente 2016)
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – Conto de inverno – Teatro Oficina, CCVF, CDG, Teatro Aveirense e MIT Ribadavia – Portugal e Galicia.

Venres, Día 21 de xullo

  • 12:00 – Resolución do 12º Premio Abrente – Salón de actos do Concello de Ribadavia (Praza Maior).
  • 20:00 – San Cristovo (Programa SputMIT – satélites da MIT) – Feo! – Caramuxo – Galicia.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – Soño dunha noite de verán – Voadora, Festival de Almada, Iberescena, Marco Layera, Malverde Produçoẽs e MIT Ribadavia – Galicia, Portugal, Chile e Brasil.

Sábado, Día 22 de xullo

  • 20:30 – Auditorio Manuel María da Casa da Cultura – A galiña azul – Tanxarina – Galicia.
  • 23:00 –Auditorio do Castelo – The Hunger Artist (El ayunador) –MenoFortas – Lituania.
  • 1:00 – Praza Maior (Ruadavia) – Concerto de Mónica de Nut –Galicia. (Colaboración e apoio da MIT ao proxecto Arteficial)

Domingo, Día 23 de xullo

  • 20:30 – Praza Maior (Ruadavia) – El apartamento – Cirk about it – Castela e León.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – Son – Nova Galega de Danza – Galicia.

Luns, Día 24 de xullo

  • 19:30 – Sampaio (Programa SputMIT – satélites da MIT) – O afiador – Mago Teto– Galicia.
  • 21:00 – Santo André (Programa SputMIT – satélites da MIT) – O afiador – Mago Teto – Galicia.
  • 23:00 – Auditorio do Castelo – A cabeza do dragón – PT Excéntricas – Galicia.


Enviado por vouaxenda

Mapa
Onde:
Ribadavia   -   Sitio Web
Enderezo:
Ribadavia
Cidade:
Ribadavia


facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


musica 17 Ago. | Habitación Vudú (Praza de San Martiño, Ourense)
infantil 01 Ago. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 03 Ago. | Lulavai (Praza de San Martiño, Ourense)
musica 31 Xul. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 14 Set. | Abelardo y los farfanes (Praza de San Martiño, Ourense)
musica 02 Set. | XI Festival Arteficial (Ribadavia)
musica 07 Set. | Áureas: En voga (Praza de San Martiño, Ourense)
cinema 14 Ago. | O segredo do libro de Kells (Museo Arqueolóxico Provincial, Ourense)
musica 26 Xul. | Canela Cafuné (Parque Náutico de Castrelo de Miño, Castrelo de Miño)
musica 27 Xul. | Carlos Núñez: A tradición medieval (Parador Santo Estevo de Ribas de Sil, Nogueira de Ramuín)
musica 29 Xul. | Carlos Núñez: A tradición medieval (Montederramo)
musica 28 Xul. | Carlos Núñez: A tradición medieval (Mosteiro de Oseira, Carballiño)
outros 04 Ago. | Festa das Neves Zarracós 2017 (Campo da festa de Zarracós, Zarracós - A Merca)
musica 24 Ago. | Chupadeskay (Praza de San Martiño, Ourense)
cinema 07 Ago. | A noiva cadáver (Museo Arqueolóxico Provincial, Ourense)
outros 26 Xul. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 30 Out. | Mark Eitzel (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
outros 27 Xul. | Curso Escritura Creativa (Tetería Grândola, Ourense)
outros 29 Xul. | Laroucofest 2017 (Baltar)
outros 27 Xul. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
deportes 05 Ago. | 8 miles do Xurés (Parque Natural Xurés, Lobios)
musica 22 Set. | Molly Burch (Café Pop Torgal, Ourense)
escea 29 Xul. | Avelino González: Contos de contrabando (Campo da festa de Zarracós, Zarracós - A Merca)
musica 04 Ago. | 3º Ciclo de Músicas de Sofá (O Carballiño)
musica 31 Ago. | Pimentel Trío (Praza de San Martiño, Ourense)
cinema 21 Ago. | Porco Rosso (Praza San Marcial, Ourense)
outros 01 Ago. | Curso Escritura Creativa (Bok2, Ourense)
cinema 28 Ago. | O meu veciño Totoro (Praza San Marcial, Ourense)
outros 01 Ago. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
musica 10 Ago. | Uxia e Sérgio Tannus (Praza de San Martiño, Ourense)
outros 02 Ago. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 27 Xul. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
musica 27 Xul. | Xardín Desordenado (Praza de San Martiño, Ourense)

masacritica

Banner