vouaxenda.com

espacio blanco

Xornadas de Folclore

Xornadas de Folclore
Data:
luns, 7 de agosto - mércores, 16 de agosto
Onde:
Provincia de Ourense - Ourense
Entrada:
gratuita


Ballet Folclórico Municipal de Rancagua (Chile), Compañía Mexicana de Danza Folklórica (México), Asociación cultural Qhaswa (Perú), Folk Dance Ensemble Stanitsa (Rusia), Folk Dance Ensemble Katalyk (Rusia-Yakutia) e African Tumbas (Kenya).

MARTES 8 de AGOSTO
20h30 Bande (Praza da Constitución)
22h30 Trives (Colexio Sta Leonor)

MÉRCORES 9 de AGOSTO
22h30 O Barco (Malecón)
22h30 Manzaneda (Patio do Colexio)

XOVES 10 de AGOSTO
22h30 O Carballiño (Praza Maior)
22h30 Maceda (Praza das Toldas)

VENRES 11 de AGOSTO
23h00 A Rúa (Parque do Aguillón)
23h00 Allariz. Campo da Barreira)

SÁBADO 12 de AGOSTO
20h30 Celanova (Claustro do Mosteiro)
22h30 Viana do Bolo (Praza Maior)

DOMINGO 13 de AGOSTO
22h30 Castro Caldelas (Praza do Prado)
20h30 Xinzo (Praza Carlos Casares)

LUNS 14 de AGOSTO
20h30 Entrimo (Alameda)
22h30 Verín (Praza Maior)

MARTES 15 de AGOSTO - OURENSE
22h30 Desfile desde o Parque de San Lázaro
23h00 Praza Maior

MÉRCORES 16 de AGOSTO
23h00 Ribadavia (Auditorio do Castelo)

Enviado por vouaxenda

Onde:
Provincia de Ourense
Cidade:
Ourense

<<  Outubro 2017  >>
 Lu  Ma  Me  Xo  Ve  Sa  Do 
      
     

BILURICO EXPRESS

 

cum_laude

Pinterest_Logo

Banner

facebook-ico twitter-bird-light-bgs pinterest android Googleicon


Banner
Banner

espacio blanco


infantil 17 Out. | Contiños con Susana (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 04 Nov. | Asolagados: Coa auga ó pescozo. (Botánico de Montealegre, Ourense)
cinema 21 Out. | Manual de uso dunha nave espacial + Marcha atrás + Liñas discontinuas (Botánico de Montealegre, Ourense)
cinema 18 Nov. | Green + 2050, ¿Demasiado tarde? (Botánico de Montealegre, Ourense)
musica 20 Out. | Igmig (Café Cultural Auriense, Ourense)
infantil 05 Nov. | Vacacións no mar (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 30 Out. | Jam Session Rock (Café Cultural Auriense, Ourense)
musica 01 Dec. | Alexis Taylor (Hot chip) (Liceo de Ourense, Ourense)
outros 20 Out. | Curso iniciación a Antropoloxía (Tenda de Comercio Xusto Ourense, Ourense)
cinema 18 Out. | A arca rusa (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 03 Nov. | BB Circus (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 28 Out. | Caxade (Café Cultural Auriense, Ourense)
cinema 27 Out. | Comanchería (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
infantil 26 Nov. | Contacreques (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 18 Out. | Curso de escritura creativa (Tetería Grândola, Ourense)
outros 18 Out. | Espazo de debate (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
cinema 20 Out. | Doña Clara (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
musica 05 Nov. | Dorian Wood (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 19 Out. | Doutor Zhivago (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
musica 30 Out. | Mark Eitzel (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 28 Out. | Taller de encuadernación (Papeleria y Librería Punto e a Parte, Allariz)
outros 19 Xan. | Os Fachós (Castro Caldelas)
infantil 12 Nov. | A pequena frauta máxica (Auditorio Municipal, Ourense)
infantil 22 Out. | Musical: Hansel e Gretel (Auditorio Municipal, Ourense)
musica 29 Nov. | Los Hijos de la Montaña (Café Pop Torgal, Ourense)
cinema 10 Nov. | I am not your negro (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
cinema 03 Nov. | Júlia Ist (Auditorio Municipal de Carballiño, Carballiño)
outros 26 Out. | Masa Crítica (Parque de San Lázaro, Ourense)
deportes 05 Nov. | 8 miles do Xurés (Parque Natural Xurés, Lobios)
infantil 29 Out. | O faiado (Auditorio Municipal, Ourense)
cinema 17 Out. | Outubro (Biblioteca Pública de Ourense, Ourense)
infantil 19 Nov. | Os golfiños e o xigante (Auditorio Municipal, Ourense)
outros 17 Out. | Parlez-vous français? Grupo de discusión en francés (Charlotte, Ourense)
outros 25 Out. | Grupos de Consumo, reparto quincenal e información (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)
outros 19 Out. | Espazo Aberto (Local Asociación Cultural A Galleira, Ourense)

masacritica

Banner